TBMA
GOOD LIFE

محصولی از شركت دوریان یتس است كه دارای كیفیت غذایی بالایی می‌باشد.

دارای تركیبی از چند پروتئین (Whey فیلتر شده و كازئین‌ میكلار) و كربوهیدرات‌های مركب است. از لحاظ محتوای چربی‌های اشباع‌شده در حد كمی است و به علت كم لاكتوزبودن راحت هضم می‌شود.
در طول روز بین 1 الی 3 نوبت می‌توانید از این مكمل استفاده كنید و كالری با كیفیتی به بدن برسانید.

از آنجایی كه دارای چند نوع پروتئین است آرایش آمینواسیدی خوبی دارد كه از تخریب بافت‌های عضلانی جلوگیری می‌كند.

پرو – مس را نباید با پودرهای ارزان به دست آوردن وزن اشتباه گرفت. این یك رویكرد علمی برای به دست آوردن وزن عضلات افرادی می‌باشد كه دارای متابولیزم سریع و یا اشتهای كم می‌باشند. پرو – مس حاوی تركیبی از پروتئین‌های پرخاصیت و كربوهیدرات‌های كمپلكس می‌باشد. مقدار چربی اشباع شده و لاكتوز آن كم است كه موجب عضم آسان آن می‌شود. پرو – مس به علت داشتن تركیب بهینه پروتئین‌های سریع و آهسته، می‌تواند به افزایش سنتز پروتئین كمك كند و در عین حال تجزیه شدن پروتئین را كاهش دهد.
مصرف كردن شش وعده غذا در روز برای اضافه كردن وزن عضلات یك روال استاندارد است ولی برای بسیاری از افراد خوردن 6 وعده غذا در روز دشوار می‌باشد. پرو – مس راه حل ایده آل برای جایگزین شدن 6 وعده غذا در طول روز است.
پرو – مس یك طریقه راحت و خوشمزه برای تأمین پروتئین اضافی مرغوب می‌باشد و 1 تا 3 بار در روز به عنوان غذا مصرف می‌شود.
پرو – مس در چهار طعم خوشمزه توت فرنگی، شكلاتی، موز و وانیل و در بسته بندی های 908 گرم - 2.5 و 4.5 کیلو موجود است.
اطلاعات غذایی برای هر وعده:
در هر 100 گرم (4 پیمانه) مخلوط شده در 568 میلی لیتر آب. در هر 50 گرم (2 پیمانه)مخلوط شده در 568 میلی لیتر شیر بدون چربی:
انرژی 391 كیلوكاری، 1638 كیلوژول
پروتئین 2/36 گرم
كربوهیدرات‌ها 55 گرم
شكر 8/31 گرم
چربی 9/2
چربی اشباه شده 4/1 گرم
ام سی تی 2 گرم
فایبر 2گرم
سدیم 32 گرمنوشته شده در تاریخ 1388/09/21 توسط Black Rose
نقرس یکی از قدیمی‌ترین بیماری‌های ثبت شده در تاریخچه پزشکی است و یک اختلال متابولیسم بازهای الی پورین می باشد که در آن مقادیر بالا و غیر طبیعی اسید اوریک ( یا اورات ) در خون تجمع می‌یابد در ادامه اورات سدیم تشکیل شده و در مفاصله کوچک و بافت‌های احاطه کننده آن رسوب می‌کند .
بنابراین بیمار باید مصرف غذاهای غنی از پورین را به منظور کاهش دادن استرس متابولیک ( نظیر کتوز ایجاد شده به علت رژیم سخت ) و کاهش استفاه از داروها محدود نماید محدودیت پورین ( مثلا در موارد شدید نقرس ) باید به حدی باشد که در روز از مقدار 150-100 میلی گرم در روز بیشتر نشود .
افزایش دریافت مایعات ( حدود سه لیتر در روز ) برای کمک به افزایش ترشح اسید اوریک از کلیه ها و به حداقل رساندن احتمال تشکیل سنگ‌های کلیوی باید مورد توجه جدی قرار گیرد از انجایی که ترشح اورات با مصر چربی ها کاهش و با مصرف کربوهیدرات‌ها تمایل به افزایش دارد رژیم غذایی باید به طور نسبی کربوهیردات زیاد ( 55-50 درصد کالری ) چربی کل معادل (30٪ کالری ) کلسترول معادل (کمتر از 230 میلی گرم در روز ) و پروتئین متوسط داشته باشد در فواصل بین وعده ها رژیم غذایی برای بیماران دریافت کننده داروهای کنترل کننده نقرس عبارت از یک رژیم طبیعی و کافی و همچنین رسیدن به وزن قابل قبول و حفظ آن برای جلوگیری از ایجاد کتوز می‌باشد .
پیشنهاد شده که سویا منبع پروتئینی ترجیحی برای بیماری نقرسی می‌باشد نشان داده شده که خوردن سویا باعث تغییر غلظت پروتئین پلاسما و افزایش ترشح کلیوی اسید اوریک می‌شود .
گروه بندی مواد غذایی بر طبق محتوای پورین
گروه 1 : مقادیر زیاد پورین ( 1000-100 میلی گرم نیتروژن در 100 گرم غذا )
فرآورده های گوشتی از قبیل کنسروهای گوشتی ، کالباس و سوسیس و همبرگر ، گوشت قیمه شده ، سوپ گوشت ، آبگوشت غلیظ مغز ، گوشت غاز و کبک ، ماهی کولی ، ماهی ساردین ، صدف دو کنفه‌ای ، پانکراس یا تیموس حیوانات ، مخمرها بهتر است از مصرف این غذاها حتی الامکان احتراز شود .
گروه 2 : مقادیر متوسط پورین ( 100-9 میلی گرم نیتروژن پورینی در 100گرم غذا )
دیگر انواع ماهی و گوشت ( غیر از موارد گروه یک ) ماکیان ، مارچوبه ، انواع لوبیا ، عدس ، برخی حلزون‌ها و صدف ها ، قارچ‌ها و اسفناج‌ها .
یک سهم ( 90-60 میلی گرم ) از گوشت ، ماهی یا مرغ و یا یک سهم ( نیم فنجان ) سبزیجات این گروه در روز در دوران بهبود مجاز است .
گروه 3 : نان سفید و ترد ، کیک و شیرینی جات ، میوه ، زیتون ، کره یا مارگارین و روغن‌ها ، دسر‌های ژلاتینی ، داروهای گیاهی ، نوشیدنی‌های گاز دار ، شیر ، پنیر ، بستنی ، نوشیدنی‌های حاوی غلات ، فرنی ، غلات و محصولات آن ، شکلات ، آجیل‌ها ، قهوه ، اشتها آورها ، ترشی‌ها ، کرم ، تخم مرغ ، سبزیجات ( به غیر از موارد گروه 2 ) نمک ، چای ، شکر و شیرینی جات ، سرکه ، سس سفید ، غذاهای این گروه می‌توانند هر روز به مقدار نیاز و به صورت متنوع متعادل طبق توصیه متخصص استفاده شوند .نوشته شده در تاریخ 1388/09/21 توسط Black Rose

تحقیقات اخیر حاکی از آن است که مصرف استروئید تاثیر بسیار بدی بر روی مغز نوجوانان از خود بر جای می‌گذارد.
به گزارش سرویس علمی پژوهشی ایسکانیوز به نقل از بی‌بی‌سی محققان آمریکایی که بر روی تاثیر ترکیبات استروئید بر روی موشهای بزرگ تحقیق می‌کردند متوجه شدند وجود این ماده در مغز سبب مهاجمی شدن این حیوان می‌شود.
به اعتقاد آنان تاثیر استروئید حداقل دو سال در بدن باقی مانده و سبب ایجاد تغییرات دائمی در مغز و عصب های رفتاری می‌شود البته کارشناسان انگلیسی اظهار داشته اند که هنوز زمان باقی ماندن تاثیر استروئید در بدن انسان ها به طور کامل ممکن نیست.
قابل توجه است تعداد زیادی از مردم بخصوص جوانان ،‌دوندگان و یا وزنه برداران بسیار زیاد از استروئید استفاده می‌کنند و هنگامی که تصمیم به ترک مصرف استروئید می‌گیرند تاثیرات منفی آن برای مدتی طولانی در مغز آنها باقی می‌ماند.
لازم به ذکر است افرادی که برای طولانی مدت استروئید مصرف می‌کنند دچار نوسان های رفتاری توهم و جنون می‌شوند وعلاوه بر آن ممکن است به ناراحتی های کلیوی فشار خون بالا، بیماری های قلبی، سکته و سرطان مبتلا شوند و مهم تر از همه مصرف استروئید منجر به افسردگی می‌شودالبته از عوارض روانی پس از قطع مصرف استروئیدها که باعث افت شدید فرد میشود نمی توان چشم پوشی کرد
نوشته شده در تاریخ 1388/09/21 توسط Black Rose

دارو هایی مثل تستوسترون باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن می شودو این امر باعث اسانتر فعالیت کردن ویروسها ومیکروبها میشود.
بدن کم کم به داروها عادت کرده وبا قطع ان ها ضعیف خواهد شد.وبرای همین در دوره های قطع مصرف داروها بهتر است از انجام کارهای بیش از حد سنگین وطاقت فرسا خودداری کنید.بیماری های رایج مانند ذات الریه وسرماخوردگی هستند.
نکته:مصرف داروهایی نظیر hcgوکلوماید+مکمل ها به افزایش ترشح تستوسترون بدن ودر نتیجه ایمنی بدن کمک شایانی خواهد کرد
نوشته شده در تاریخ 1388/09/21 توسط Black Rose
(تعداد کل صفحات:31)      [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ ... ]  

قالب وبلاگ

سیستم افزایش آمار مجیک
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو